9 czerwca w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 214 odbył się Integracyjny Festyn Rodzinny. Przygotowano moc atrakcji. Starsi i młodsi mogli m.in.: nauczyć się szydełkować, spróbować swoich sił w tenisie stołowym, grze w szachy czy malowaniu na drewnie. Nauczyciele i rodzice rozegrali towarzyski mecz kortfballu. Wszyscy uczestnicy festynu, biorący aktywny udział w wybranych konkurencjach, otrzymywali los na Szklaną Loterię. Do wygrania była m.in. elektryczna deskorolka. Główną nagrodę loterii szczęśliwemu zwycięzcy wręczył Burmistrz Bielan - Pan Tomasz Mencina.

Wszyskim zmęczonym atrakcjami i upałem wytchnienie zapewniała kawiarenka przygotowana przez niezawodną Radę Rodziców SP nr 214.

Pełni wrażeń z niecierpliwością czekamy na kolejny festyn rodzinny.

 

  

 

01.02.2018 r. w naszej szkole gościliśmy Babcie i Dziadków uczniów z klas młodszych. Było to kolejne działanie w ramach projektu „Warszawa Lokalnie”. Uczniowie pod opieką Pani Marzeny Koźbiał i Pani Marzeny Kempny przygotowali część artystyczną. Następnie nasi najmłodsi z „0” oraz klasy 1-3 pod opieka wychowawców przygotowali wiele atrakcji i konkursów dla swoich Babć i Dziadków. Nie zabrakło uśmiechu i radości. Zarówno Gospodarze jak i zaproszeni Goście dobrze się bawili. Po wszystkim świętowanie przeniosło się do wspólnego stołu, gdzie tym razem Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie mogli posilić się słodkościami przygotowanymi specjalnie dla Nich. Dziękujemy za tak liczne przybycie, za każde dobre słowo i uśmiech na twarzy. Zapraszamy na kolejne odsłony projektu, które już niebawem. Do zobaczenia!

11 grudnia w naszej szkole odbył się festyn rodzinny „Rodzinne kolędowanie na Bielanach”. Było to kolejne wydarzenie organizowane w ramach projektu „Warszawa Lokalnie”. W klimacie świąt, w magicznej atmosferze mogliśmy przeżywać piękne chwile.
 

W naszej szkole odbyła się kolejna odsłona projektu „Warszawa Lokalnie”, w ramach którego odbył się finał I Bielańskiego Konkursu Recytatorskiego „Warszawa Lirycznie” oraz koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu szkolnego chóru. Młodzi bielańscy recytatorzy dostarczyli wszystkim dużo emocji i wzruszeń. Mamy nadzieję, że to początek nowej tradycji.

 🙂 Pani Agnieszka Kozera-wychowawczyni klasy 7b, Pan Dawid Migacz- wychowawca klasy 5b, Pani Marta Cegiełka- wychowawczyni klasy 1b oraz Pani Karolina Kamińska- nauczyciel wspomagający klasy 1a. Przed nami nowy projekt 😉 👏

Avatar

Kontakt

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 214
ul. Fontany 1
01-835 Warszawa
Telefon: 22 834 65 68
Fax: 22 834 85 35
E-mail: sekretariat@spnr214.pl